Týmová práce a leadership

12. 3. 2019 -

Hledáte lidi to týmu anebo v něm pracujete a chcete mu lépe porozumět? Zjistit, jaká je Vaše role a jaké další role jsou pro jeho hladké fungování potřeba? Tak doražte na workshop 30. 4. 2019!

Proč si některé typy /rozuměj role tzv. „nesednou“? A jaké jsou naopak silné stránky jednotlivých týmových zástupců? Jak můžete jednotlivé členy motivovat na základě znalosti jejich týmové role?   

Obsah

Tento kurz si klade za cíl objasnit pravidla a zákonitosti týmové práce a vedení lidí. Na základě nejrůznějších skupinových situací si účastníci sami na sobě zažijí a vyzkouší, jaká je jejich role v týmu, zamyslí se nad tím, čím mohou týmu přispět a v čem může být užitečný pro ně. Pomocí Belbinova testu si identifikujete vlastní týmovou roli. Zaměříme se na to, jak komunikovat s různými typy, jak předcházet možným nedorozuměním a co si počít s individualisty v týmu. Odnesete si znalost své týmové role, stylu vedení a s tím související Vaše silné stránky a rezervy (nejen) v rámci týmové práce.


Termín kurzu

30. 4. 2019. 12-17 hod.


Místo

Budova ICV (E), Zemědělská 5, učebna E03.


Lektor

Zdeňka Vykoukalová


Přihlašování

Na stránce Semináře a kurzy je dole přihlašovací formulář, kde je možné najednou zatrhnout více seminářů, není tak nutné na každý seminář vyplňovat zvláštní formulář.

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: