Strach – dobrý sluha, špatný pán

29. 1. 2020 -

Obava, strach, úzkost, panika, fobie, nerovozita, tréma... Pojď se s námi podívat strachu do očí 15. 4. 2020!

Jaký vliv má strach na člověka?

Na kurzu se dozvíte, co to vlastně strach je, co dělá s naším tělem a myslí a jak ovlivňuje naše chování.

Přijťe se podívat strachu do očí, seznámit se s jeho nejrůznějšími podobami a projevy, naučit se a jak mu zcela nepodlehnout. A také si můžete vyzkoušet rozhovor se strachem.

15. 4. 2020, 8:00–12:00 hod., (4 vyučovací hod.)

Budova ICV (E), Zemědělská 5, učebna E16

Lektor

Mgr. Barbora Šímová pracuje v PPC jako psycholožka a poskytuje psychologické a studijní poradenství. Má zkušenosti s telefonickou krizovou intervencí na lince důvěry a z předchozí praxe školní psycholožky také s psychodiagnostikou. Věnuje se theravádové meditaci a zajímá se o různé způsoby relaxace.

Přihláška do kurzu

Strach – dobrý sluha, špatný pán, 15. 4. 2020

(údaj pouze pro osvědčení o absolvování kurzu)

*Nezbytné údaje pro odeslání přihlášky.

Zaujal Vás tento kurz a nejste student, doktorand ani zaměstnanec MENDELU, nemáte e-mail @mendelu?

Kontaktujte nás na pcentrum@mendelu.cz