Body language

1. 3. 2019 -

Jak důležitý je první dojem? A jaký první dojem mimoděk zanecháváme ve druhých? Můžeme ho (po)změnit? Přijďte na oblíbený workshop 19. 3. 2019.

Na hledání odpovědí nejen těchto otázek se zaměří kurz neverbální komunikace, jehož cílem je ověřit, co všechno o sobě beze slov říkáme druhým. Působíme na druhé sebevědomě, vyrovnaně, důvěryhodně, jednoznačně, cílevědomě anebo spíše naopak? A čím to je, že působíme tak, jak působíme? Dále budeme věnovat pozornost jednotlivým oblastem neverbální komunikace a vyzkoušíme si sami na sobě, co o nás signalizuje postoj těla, jaký temperament vyzařují naše gesta a mimika, jak dobří jsme čtenáři emocí druhých a jak dalece si potřebujeme držet druhé od těla. V neposlední řadě se zaměříme na hledání způsobů, jak pomocí neverbálních klíčů zlepšit komunikaci s druhými, rozvíjet uspokojivé mezilidské vztahy a jak vytvořit a zanechat dobrý první (i poslední) dojem.


Termín kurzu

19. 3. 2019, 12:00 - 16:00 hod.


Místo

Budova ICV (E), Zemědělská 5, učebna E16.


Lektor

PhDr. Zdeňka Vykoukalová, Ph.D.


Přihlašování

Na stránce Semináře a kurzy je dole přihlašovací formulář, kde je možné najednou zatrhnout více seminářů, není tak nutné na každý seminář vyplňovat zvláštní formulář.

 

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: