Surikata

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět:

Noc vědců na MENDELU

2. 10. 2017 -

Zažijte Noc vědců na Mendelově univerzitě v Brně. Navštivte více jak 30 vědeckých týmů na jejich pracovištích. Vyzkoušejte, poznejte, ochutnejte, prožijte a zaexperimentujte. 

Akce se koná v kampusu Mendelovy univerzity v Brně-Černých Polích. Stanoviště Institutu celoživotního vzdělávání najdete v přízemí budovy X

Pro návštěvníky připravujeme tyto aktivity:

  • Jste skutečně pravorucí? Test laterality

Jste skutečně pravorucí, nebo přeučený levák? Zjistíte v praktickém testu. Výsledky testu s doporučením odborníka.

  • Jste více introvert či extrovert? 

Poznejte sami sebe a svoji povahu! Jste spíše introvert nebo extrovert? Můžete to odhalit prostřednictvím odpovědí na jednoduché otázky. 

  • Origami

Rozviňte své logické myšlení a představivost při skládání origami. Podle připravených vzorů si můžete složit žábu, srdce, motýla, jezevčíka nebo tradičního japonského jeřába.

  • Optické klamy

Jste přesvědčení, že to co vidíte, je skutečná realita? Přijďte si vyzkoušet, že to tak nemusí vždy být a to, co na první pohled zůstalo skryto, se před námi objeví až na pohled druhý. Pro děti bude připravena alternativa odpovídající jejich věku.

  •  Jízda zručnosti na invalidním vozíku aneb Pohyb bez bariér

Nahlédněte do světa studentů s handicapem, kterým na MENDELU pomáhá Poradenské a profesní centrum ICV. Zkuste při jízdě na invalidním vozíku nebo při chůzi s bílou holí splnit zadané úkoly.

  • Tanec v sedě  aneb Pohyb bez bariér 

Netradiční způsob tance, vhodný i pro méně pohyblivé osoby. 

 

Podrobné informace o Noci vědců naleznete na https://mendelu.cz/nocvedcu 

TĚŠÍME SE NA VÁS!