Zjisti, jací zaměstnavatelé se k tobě hodí nejvíce a jaký jsi kariérní typ

19. 12. 2016 -

Už přemýšlíš, co budeš dělat po vysoké škole? Věnuj půl hodinky času své budoucnosti a otestuj se, co vlastně chceš od kariéry.

Čtvrtým rokem zkoumá Universum Talent Survey názory mladé generace na kariéru a vzdělávání. Cílem  je podpořit Tě při rozhodování, kam chceš po vysoké škole směřovat. Připoj se k 1,3 milionu studentů po celém světě, otestuj své požadavky a najdi svého ideálního zaměstnavatele!

Co získáš, když se zapojíš:

• Získáš seznam zaměstnavatelů, kteří se k tobě nejvíc hodí.
  • Zjistíš, jak jsi na tom v porovnání s vrstevníky.
  • Dozvíš se, jaký jsi kariérní typ.
  • Dáš své škole vědět, co je pro tebe důležité.
  • Budeš součástí největší kariérní studie.
  • Pomůžeš zaměstnavatelům pochopit, co mladá generace chce od zaměstnání.

Navíc získáš zdarma IQ test na Primát.cz od Mensy ČR. Test je anonymní (pro vstup do kariérního feedbacku je třeba vyplnit pouze email nebo Facebook) a zabere ti kolem 30 minut.

Názory studentů pravidelně vycházejí v médiích, které se o toto téma velmi zajímají, např. iHNED.cz – Čeští studenti jsou nejpilnější brigádníci a nebojí se podnikat, Česká televize - Události: Očekávání od prvního zaměstnání nebo iDNES.cz - Chceme přátelské prostředí a mzdu 25 tisíc, vzkazují mladí lidé firmám. Většina zaměstnavatelů se snaží držet krok s dobou a reagují na výsledky ze studie. Např. nabízí místo stravenek benefity, které mladí budoucí zaměstnanci ocení víc. Vysoké školy a kariérní centra se mohou ze studie dozvědět, jaké služby by měli mladé generaci nabídnout a co ocení nejvíce.