Surikata

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět:

Jak se připravit na výběrové řízení II - příprava na pracovní pohovor

1. 5. 2016 -

Pokud chcete být připraveni na situaci, kdy vám zavolá personalista s tím, že vás zve na pohovor, zúčastněte se druhého dílu našeho kurzu Jak se připravit na výběrové řízení.

Probereme všechno – od zdánlivých maličkostí, jako je způsob představování se do telefonu, přes samotný průběh rozhovoru s personalistou, až po vhodnou reakci na sdělení negativního rozhodnutí. Účastníci se dozví základy etikety, tipy k efektivní komunikaci i přímé rady, čemu se během pohovoru rozhodně vyhnout.
 
Řekneme si, proč je důležité si uvědomit, zda se účastníte registračního pohovoru v personální agentuře (externí personalista), která vám může nabídnout mnoho nejrůznějších pozic, nebo zda vás k osobnímu setkání pozval pracovník personálního oddělení přímo ve firmě, která pracovní místo nabízí (interní personalista) či jednáte přímo se svým budoucím šéfem. Ač se to možná nezdá, každého zajímá trochu jiného.
 
Budeme se věnovat nejčastějším otázkám, které personalisté pokládají. V případě zájmu účastníků bude možné se na nejtěžší situace připravit formou praktického cvičení.
 
Témata semináře budou přizpůsobena očekáváním a potřebám účastníků. Nejedná se o přednášku, očekává se tedy aktivní přístup.

Termín:

28. 4. 2017 9:00 - 15:00 hod

Místo:

Budova ICV (E), Zemědělská 5, učebna E17.

Lektor:

Mgr. Pavel Szotkowski

Přihlašování

Na stránce Semináře a kurzy je dole přihlašovací formulář, kde je možné najednou zatrhnout více seminářů, není tak nutné na každý seminář vyplňovat zvláštní formulář.