IQ – najdi v sobě Einsteina

9. 2. 2020 -

Zajímá Vás, jak máte rozloženou inteligenci? Jaké její oblasti jsou dominantní a jaké naopak méně? Pak využijte jedinečnou možnost to zjistit 12. 3. 2020!

Test mapuje rozložení Vaší inteligence a hodnotí míru verbální inteligence, početních schopností, prostorové představivosti a pamětního učení.

Měření inteligenčního kvocientu je jen málo ovlivněno schopnostmi a dovednostmi, které jsme si osvojili výchovou a vzděláním.

12. 3. 2020, 8:30–11:00 hod., (2,5 hod.)
nebo
30. 4. 2020, 8:30–11:00 hod., (2,5 hod.)

Budova ICV (E), Zemědělská 5, učebna E16

Lektor

Mgr. Barbora Šímová pracuje v PPC jako psycholožka a poskytuje psychologické a studijní poradenství. Má zkušenosti s telefonickou krizovou intervencí na lince důvěry a z předchozí praxe školní psycholožky také s psychodiagnostikou. Věnuje se theravádové meditaci a zajímá se o různé způsoby relaxace.

Přihláška do kurzu

IQ – najdi v sobě Einsteina

*Nezbytné údaje pro odeslání přihlášky.