Surikata

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět:

Jak se připravit na výběrové řízení I - Jak napsat životopis a motivační dopis

20. 12. 2016 -

Strukturovaný profesní životopis je i v dnešní době stále základním prostředkem k získání zaměstnání, žádný uchazeč o práci by tedy neměl podceňovat jeho správné vyhotovení

Není důležitá jen obsahová stránka životopisu, ale také formální úprava. Účastníci dostanou tipy, na co se zaměřit, značný prostor bude vyhrazen pro dotazy.
 
Motivační dopis někteří personalisté považují skoro za stejně důležitý jako profesní životopis, jiní jej ani nečtou. V některých výběrových řízeních (a zvláště u absolventských pozic) je nicméně motivační dopis naprosto nezbytný. Ve druhé části semináře se účastníci formou praktických cvičení naučí psát motivační dopis, který personalistu opravdu zaujme.
 
Předpokládá se, že každý účastník si přinese svůj strukturovaný životopis a že se aktivně zapojí do programu. Kurz je určen všem studentům a absolventům, kteří budou v nejbližší době usilovat o získání pracovního místa.

Termín:

24. 3. 2017, 9:00 - 12:00 hod

Místo:

Budova ICV (E), Zemědělská 5, učebna E17.

Lektor:

Mgr. Pavel Szotkowski

Přihlašování

Na stránce Semináře a kurzy je dole přihlašovací formulář, kde je možné najednou zatrhnout více seminářů, není tak nutné na každý seminář vyplňovat zvláštní formulář.