Konference celoživotního vzdělávání ICOLLE 2018

3. 4. 2018 -

Institut celoživotního vzdělávání MENDELU srdečně zve na jubilejní 10. ročník mezinárodní vědecké konference ICOLLE 2018, která proběhne 18.– 19. 9. 2018 v Kongresovém centru MENDELU ve Křtinách. Hlavním tématem konference bude "Celoživotní vzdělávání v podmínkách 21. století." Přihlášení na konferenci je možné už nyní.

Cílem 10. ročníku konference ICOLLE 2018 je zhodnotit aktuální trendy celoživotního vzdělávání z pohledu empirického výzkumu i praktických zkušeností a diskutovat nad možnostmi jejich dalšího rozvoje. Na mezinárodní vědecké konferenci ICOLLE 2018 bude pozornost věnována především:

• otázkám vzdělávání  prostředí středních a vysokých škol,
  • hodnocení vzdělávání ze strany absolventů a zaměstnavatelů,
  • trendy v dalším vzdělávání,
  • vzdělávání seniorů.

Kdo se konference účastní

Konferenci je určena vysokoškolským pedagogům, vědeckým pracovníkům, učitelům středních škol, doktoradům a širší odborné veřejnosti. Jako přednášející vystoupí přední čeští i zahraniční odborníci v oboru pedagogiky.

Důležité termíny

Přihlášení (s aktivní účastí):  do 4. 7. 2018

Vložení souboru s příspěvkem: do 4. 7. 2018

Přihlášení na konferenci ZDE