Letní kurz španělštiny pro začátečníky

25. 3. 2015 -

Letní jazykový kurz španělštiny pro začátečníky

Chcete se naučit základy zajímavého jazyka, kterým španělština zajisté je? Pak využijte naší nabídky letního kurzu.
Po absolvování tohoto kurzu by studenti měli mít dostatečné znalosti k tomu, aby byli schopni napsat vstupní test, který některé fakulty požadují.

V gramatické části se lektorka zabývá podstatnými jmény v jednotném a množném čísle, přechylováním, členem určitým a neurčitým, zájmeny osobními, zájmeny přivlastňovacími nesamostatnými, zájmeny ukazovacími, přídavnými jmény, jednotným a množným číslem a jejich přechylováním, ekvivalenty slovesa být (slovesa ser, estra, haber), časovými slovesy I., II., III. třídy slovesné v přítomném čase, časováním sloves se změnou kmenové samohlásky, nepravidelnými slovesy, zvratnými slovesy, předložkami místními a časovými, vazbami předložek s infinitivem, číslovkami základními a řadovými, vyjádřením budoucího času opisnou vazbou ir a + infinitiv.

Slovní zásoba se týká tematických okruhů: pozdravy, představování, běžné denní aktivity, volný čas, zájmy, koníčky, škola a studium, rodina, bydlení, pronájem bytu, počasí, reálie španělsky mluvících zemí.

Studijní materiály: Español en marcha 1 (libro del alumno + cuaderno de ejercicios)

10 pracovních dnů, celkem 40 hodin, 4 vyučovací hodiny denně

Kurz navštěvuje max. 10 účastníků

Výstup kurzu

Účastníci kurzu získají osvědčení o absolvování letního jazykového kurzu příslušné úrovně.

Termín kurzu

Z důvodu nedostatečného počtu zájemců nebyl kurz otevřen. Budeme rádi pokud Vás zaujme nabídka jazykových kurzů na akademický rok 2015/2016. http://icv.mendelu.cz/czv/25456-jazykove-kurzy

Výuka probíhá v budově ICV MENDELU, Zemědělská 5, Brno

3 690,-Kč (vč. DPH)

Pro studenty a zaměstnance MENDELU 6 % sleva - 3 470,-Kč (vč. DPH)

Podmínky účasti

• zaslání přihlášky do 15. června
  • úhrada účastnického poplatku do 30. června

organizační zajištění

Jana Šimečková

xsimecko@node.mendelu.cz

lektor

Ing. Marcela Cruz

Přihlašovací formulář

Osobní údaje

* Nezbytné údaje k vystavení osvědčení.

*nezbytné údaje k odeslání přihlášky

Fakturační údaje

Souhlasím s obchodními podmínkami