Adobe Premiere - od importu přes střih po export - základní kurz

10. 1. 2015 -

Adobe Premiere

Kurz je určen všem, kteří natáčejí videa a nevědí si rady s jejich zpracováním a sestříháním. Naučíte se, jak vyrobit krátké video či jaký zvolit výstupní formát..

Adobe premiere - od importu přes střih po export - základní kurz

Komu je kurz určen

Kurz je určen všem, kteří natáčejí videa a nevědí si rady s jejich  zpracováním a sestříháním.

Absolventi kurzu se naučí importovat, sestříhat a následně vyexportovat krátké video. Budou také schopni zvolit vhodný formát výstupního videa a případně ho zmenšit pro účely umístění na web nebo na DVD. Také se dozvědí základní informace o střihu (pravislo osy, pravislo hlavního směru, jednota děje).
Předpokladem pro absolvování kurzu je znalost základní práce na PC s operačním systémem Microsoft Windows.

Kurz bude probíhat ve 4 základních fázích:

• Na začátku všichni studenti dostanou videokameru a jednoduché zadání filmového cvičení, které natočí v blízkosti školy a dostanou na něj omezenou dobu.
  • Natočený materiál následně importují do Premiery.
  • Jádrem kurzu je pak práce v samotném programu. Zde se naučí funkci jednotlivých nástrojů a základní video-efekty (změnu barvy, průhlednosti, zrychlení, zpomalení).
  • Po konečném střihu ještě doplní video o efekty prolínání (tzv. roztmívaly, stmívačky) a titulky.
  • Následně video vyexportují ve vhodném formátu.
  • Při projekci jednotlivých děl budeme diskutovat hlavní nedostatky a hledat způsob, jak se jim vyhnout.

Výstup kurzu

Kromě odborných znalostí absolventi kurzu obdrží Osvědčení o absolvování kurzu celoživotního vzdělávání

dvoudenní kurz (celkem 16 výukových hodin)

Termín konání

bude upřesněn

4 380,- Kč (bez 21% DPH)

Podmínky účasti

• zaslání přihlášky
  • úhrada účastnického poplatku před zahájením kurzu

organizace kurzu

Zdeňka Šobová

e-mail: sobova@mendelu.cz

Přednášející: člen lektorského týmu firmy NICOM

Přihlašovací formulář

Osobní údaje

* Nezbytné údaje k vystavení osvědčení.

*nezbytné údaje k odeslání přihlášky

Fakturační údaje

Souhlasím s obchodními podmínkami