Psaní všemi deseti na klávesnici

29. 12. 2014 -

Kurz psaní všemi deseti

Uvědomujeme si nároky kladené na absolventy nejen ekonomických fakult. Psaní všemi deseti prsty na klávesnici PC pomáhá zvýšit pracovní efektivitu zaměstnance i studenta.

Výuka probíhá v nové profesionálně vybavené učebně za využití programové výuky. Ta umožňuje zcela individuální postup kurzem každému studentovi, a proto nejste jakkoliv omezeni zbytkem pracovní skupiny. Lekce jsou vedeny pod dohledem zkušeného lektora, který dbá na dodržování zásad správného psaní na klávesnici, individuálně a ochotně pomáhá každému studentovi, vytváří příjemné a produktivní prostředí.

Během 28 hodin se naučíte základy psaní všemi deseti prsty na klávesnici PC hmatovou metodou naslepo a osvojíte základy úpravy textu v textovém editoru.

Kapacita je výrazně omezena, zapište se ještě dnes! Více informací a zápis na webu.

V současné době není kurz nabízen.

Mendelova univerzita v Brně
Institut celoživotního vzdělávání