Pronájem prostor

Vysokoškolský ústav Institut celoživotního vzdělávání Vám nabízí možnost pronájmu školících a konferenčních prostor pro Vaše akce.

• Možnost pronájmu učeben, poslucháren (technika je v ceně pronájmu).
  • Možnost přiobjednat související služby - tisk materiálů, catering, další doprovodné služby dle dohody.

pronajmy.icv@mendelu.cz

Místnosti

Posluchárna E01

• Kapacita: 54 osob
  • Vybavení:
    2x bílá tabule, projektor, ozvučení, zatemnění, pc, možnost připojit notebook. Dále možno zapůjčit notebook, kameru, flipchart.

Posluchárna prof. Jůvy E02

• Kapacita: 110 osob
  • Vybavení:
    2x bílá tabule, interaktivní tabule, ozvučení, zatemnění, pc, možnost připojit notebook. Dále možno zapůjčit notebook, kameru, flipchart.
  • Cena: 5 000 Kč +DPH / den

Konferenční místnost E03

• Kapacita: 24 osob
  • Vybavení:
    Bílá tabule, projektor, meotar, ozvučení, pc, možnost připojit notebook. Dále možno zapůjčit notebook, kameru, přídavné reproduktory, flipchart.

Konferenční místnost E04

• Kapacita: 14 osob
  • Vybavení:
    Bílá tabule, projektor, meotar, pc, možnost připojit notebook. Dále možno zapůjčit notebook, kameru, přídavné reproduktory, flipchart.

Učebna E15

• Vybavení:
    2x bílá tabule, projektor, ozvučení, pc, možnost připojit notebook. Dále možno zapůjčit notebook, kameru, flipchart.

Učebna E16

• Kapacita: 35 osob

Učebna E17

• Kapacita: 16 osob

Zelená učebna E21

• Vybavení:
    Bílá tabule, interaktivní tabule, notebook. Dále možno zapůjčit notebook, kameru, flipchart.

Modrá učebna E22

• Vybavení:
    Bílá tabule, projektor, pc. Dále možno zapůjčit notebook, kameru, flipchart.

Červená učebna E23

• Vybavení:
    Bílá tabule, projektor, notebook. Dále možno zapůjčit notebook, kameru, flipchart.

Oranžová počítačová učebna E24

• Vybavení:
    Bílá tabule, projektor, pc, 20x pc pro studenty. Dále možno zapůjčit notebook, kameru, flipchart.

Učebna E25

• Vybavení:
      Projektor, ozvučení, pc, možnost připojit notebook, možnost zapojení notebooků studentů (až 16x). Dále možno zapůjčit notebook, kameru, flipchart.

Učebna E91

• Vybavení:
      projektor, ozvučení, pc, flipchart. Dále možno zapůjčit notebook, kameru.